Eesti Energia

Ettevõte

Eesti Energia

Eesti Energia on Eesti riigile kuuluv rahvusvaheline energiaettevõte. Eesti Energia tegutseb Baltikumi, Soome ja Poola elektri- ja gaasimüügi turgudel ning rahvusvahelisel vedelkütuste turul. Ettevõte loob energialahendusi alates elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni uudsete müügi, klienditeeninduse ja energiaga seotud lisateenusteni.

Missioon

Missioon – kogu meie energia inimese heaks. Oleme kliendile asjatundlik ja usaldusväärne partner kõigis energiaküsimustes.

Ambitsioon

Meie ambitsioon on pakkuda oma klientidele kasulikke ja mugavaid energialahendusi ja toota ise energiat aina keskkonnasäästlikumalt, sest nii anname oma panuse maailma puhtamaks muutmisse.

Panus jätkusuutlikkusse

Meie eesmärk on muuta maailm puhtamaks, tootes aina keskkonnasõbralikumalt ja tagada rohelisem keskkond läbi terviklike energialahenduste. Otsime pidevalt uusi ja jätkusuutlikumaid võimalusi energia tootmisel. Loome klientidele energialahendusi ja tooteid, mis aitavad neil ka säästlikumalt tarbida. Eristume turul oma terviklike lahendustega, mis muudavad kliendi elu lihtsamaks ja mugavamaks. Loome kliendile kindluse, et ta kasutab kõige õigemaid lahendusi tema jaoks. Meiega suhtlus ja teenuste kasutamine on kliendi jaoks automaagiline.